Ładowanie
Minimalny wiek Najemcy i Kierowcy to 25 lat.
Prawo jazdy kategorii B. Najemca i Kierowca muszą być w posiadaniu tego dokumentu od minimum 3 lat.
Prawo jazdy kategorii B oraz dowód osobisty. W przypadku, gdy kamper jest wynajmowany przez firmę (lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą), konieczny jest wyciąg z KRS lub CEiDG.
Oczywiście! Możesz go dokładnie obejrzeć oraz wypróbować go podczas jazdy. Zadzwoń: + 48 608 68 55 44 i umów się na jazdę próbną!
3 kroki do spełnienia marzenia:

  1. Wypełnij formularz rezerwacji. Pamiętaj, aby wybrać też interesujące Cię dodatki, takie jak: fotelik dla dziecka czy ekspres do kawy. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, Ogólne Warunki Wynajmu i Umowę oraz informację o wysokości zaliczki.
  2. Po zapoznaniu się z dokumentami podpisz je, zeskanuj i odeślij pocztą elektroniczną na adres: kamper@kamperomaniacy.pl
  3. Wpłać zaliczkę.

Swojego kampera odbierzesz i zwrócisz w siedzibie naszej firmy, na przedmieściach Wrocławia (12 km od centrum miasta, 1 km od AOW).
Kamper jest dostępny dla Ciebie w pierwszym dniu umówionego okresu wynajmu od godziny 15:00. Przygotuj się, że procedura przekazania i szkolenie z obsługi potrwa ok. godziny. W tym czasie poznasz tajniki prowadzenia kampera, dowiesz się o całym wyposażeniu, sprawdzisz i potwierdzisz wspólnie z nami w Protokole zdawczo-odbiorczym stan techniczny, który będzie potem oceniany i porównywany przy zdawaniu kampera po zakończonych wakacjach. Poza tym zadasz wszystkie nurtujące Cię pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Chcesz wynająć kampera, aby odpocząć i poczuć wolność… Czeka na Ciebie kilka tysięcy mniejszych lub większych europejskich campingów. Ich infrastruktura jest zróżnicowana, od komfortowej, po naprawdę skromną.
Pamiętaj, że zawsze musisz przestrzegać przepisów o ruchu drogowym obowiązujących w kraju, w jakim się aktualnie znajdujesz.
Na wielu stacjach benzynowych, placach kempingowych, miejscach obsługi podróżnych oraz w specjalnych punktach zaopatrzenia w czystą wodę.
W cenę wynajmu kampera wliczone jest ubezpieczenie OC, AC i NNW.
Procedura postępowania w razie wypadku jest dokładnie opisana w Ogólnych Warunkach Wynajmu. Oto najważniejsze kroki:

  1. Sprawdź czy nikomu nic się nie stało – jeśli jest taka potrzeba, wezwij pogotowie
  2. Wezwij policję
  3. Powiadom nas (tel. +48 608 68 55 44)
  4. Sporządź protokół ze zdarzenia

Skontaktować się z nami (tel. +48 608 68 55 44). W zależności od stopnia uszkodzenia kampera wystarczy naprawa na miejscu lub będzie konieczny powrót do domu.
Sprzątanie po okresie wynajmu to również przygotowanie kampera dla nowych szczęśliwców wyruszających wkrótce (czasami za kilka godzin!) na swoje wakacje. Chcemy aby każdy z Was wyruszył na wymarzone wakacje kamperem czystym z zewnątrz (myjnia) oraz wypucowanym w środku. A to właśnie my wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas sprzątania. Konieczna jest także wymiana butli z gazem, napełnienie zbiornika z wodą i inne czynności serwisowe.